Program do dystrybucji hurtowej

Dla każdej firmy handlowej czy hurtowni priorytetem w działalności powinna być sprawna obsługa klienta, na każdym etapie dokonywania zamówienia. Standard obsługi klienta może wzrosnąć, dzięki zastosowaniu odpowiedniego, szybko działającego i funkcjonalnego programu do dystrybucji.

Jaki powinien być dobry program do dystrybucji?

System usprawniający pracę firmy lub hurtowni powinien być wygodny w zastosowaniu przez klienta, dzięki czemu przyczyniać się będzie do zwiększenia efektywności działania przedsiębiorstwa. Ma pozwalać na uporządkowanie i kontrolę procesów magazynowania i sprzedaży produktów, bez względu na ich właściwości i przeznaczenie. Na każdym etapie działania przedsiębiorstwa program do dystrybucji powinien być wdrażany sprawnie i szybko. Przy rozpoczynaniu działalności handlowej liczy się sprawne wprowadzenie oferty i jak najszybsze rozpoczęcie sprzedaży, co pozwoli w krótkim czasie na wypracowanie zysków.

program do dystrybucji

Przykład .irone

Program do dystrybucji .irone spełnia powyższe założenia, a dodatkowo ma funkcjonalności, które pozwalają na szerokie dopasowanie oferty do potrzeb użytkownika. System jest w pełni konfigurowalny i ułatwia utrzymywanie stałej komunikacji z klientami, co jest bardzo ważne dla perspektywicznego rozwoju firmy. Program do dystrybucji daje możliwość integracji z zewnętrznymi systemami i personalizowania funkcjonalności według potrzeb generowanych przez dany rodzaj biznesu. Dostępny jest w wersji demonstracyjnej, dzięki czemu można go przetestować przez 60 dni, bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów.


kontakt

Telefonicznie:
62 597 74 72
Poczta elektroniczna:
kontakt@irone.pl