Program sprzedaży hurtowej

Irone to program sprzedaży hurtowej, który cechuje się szerokim zastosowaniem. Istotnie usprawnia on pracę firmy/hurtowni, a także podnosi efektywność. Wpływa również na komfort obsługi. System pozwala uporządkować i zwiększyć kontrolę procesów zarówno magazynowania, jak i sprzedaży bez względu na rodzaj produktów. Bez względu na to, co dana hurtownia sprzedaje program pozwala na błyskawiczne i pozbawione niepotrzebnych problemów rozpoczęcie procesu sprzedaży.
Program sprzedaży hurtowej Irone cechuje się wysoką funkcjonalnością. Możliwość konfiguracji sprawia, że nie ma żadnych problemów z dopasowaniem programu do własnej oferty. Na podkreślenie zasługuje fakt, że program można zintegrować z zewnętrznymi systemami, a także dowolnie personalizować jego funkcjonalność po to, aby maksymalnie spełniał on oczekiwania osoby go użytkującej.

program sprzedaży hurtowej
System odznacza się wysoką mobilnością. Oznacza to, że można go obsługiwać za pomocą dowolnie wybranego urządzenia. Jeśli dotychczas używany był inny system, nie ma żadnego problemu z szybką migracją danych do programu sprzedaży hurtowej Irone.

System skonstruowany został tak, aby kontrolował stan towaru na magazynie. Jeśli czegoś zaczyna brakować, automatycznie to sygnalizuje. Dzięki temu w porę można złożyć zamówienie u producenta. Pozwala na wysyłanie wiadomości do klientów, a także wymianę danych na przykład z programem księgowym. Podkreślić należy, że system jest naprawdę elastyczny, przez co nie ma żadnego problemu z dopasowaniem jego funkcjonalności do prowadzonego przez siebie biznesu.


kontakt

Telefonicznie:
62 597 74 72
Poczta elektroniczna:
kontakt@irone.pl